Darmowa Dostawa
Zamów teraz za 119 zł

Odchudzanie
jeszcze nigdy nie było tak skuteczne!

Pozbądź się nadmiaru
tkanki tłuszczowej
Pozbądź się
wody podskórnej
Kontroluj
swoją wagę
Popraw swoją
kondycję
Poczuj więcej energii
RedBurn polecają doświadczeni trenerzy i dietetycy
Katarzyna Koźbiał Jako osoba zawodowo dbająca o swoją sylwetkę zawsze wybieram
rozwiązania o najwyższej skuteczności oraz najlepszej jakości. Cenię sobie
każdy szczegół, a skład RedBurna to precyzyjna formuła, która działa.
Michał Grygowicz W ciągu roku moja sylwetka zmienia się wielokrotnie. Aby po okresie
budowania masy mięśniowej płynnie i szybko przejść do maksymalnie
niskiego poziomu tkanki tłuszczowej, potrzebuję tylko i wyłącznie tego,
co spełni moje oczekiwania w 100%.
Artur Kwiatkowski Zestaw RedBurn zrewolucjonizował treningi
tysiącom osób, pozwalając im zbudować sylwetki, jakie
chcieli osiągnąć.
Regeneracja i kondycja fizyczna
Ekstrakt z różeńca górskiego zawarty w RedBurn stanowi źródło rozawiny, rozyny i rozaryny. Dzięki tym związkom preparat odchudzający wspomaga transport kwasów tłuszczowych z komórek tłuszczowych i do komórek mięśniowych, gdzie mogą ulec spaleniu. Różeniec górski jest dodatkowo jedną z najsilniejszych roślin zaliczanych do grona adaptogenów – co oznacza, że wspomaga naturalne zdolności organizmu do zwalczania wszelkiego rodzaju czynników stresogennych. Jego spożycie powoduje wzrost stężenia serotoniny i odmian tryptofanu w mózgu, dzięki czemu możliwe są: zwiększenie przepływu krwi do tego narządu, szybsza regeneracja i poprawa samopoczucia w trakcie suplementacji RedBurn.
RedBurn został opracowany na bazie doświadczeń setek klientów, długotrwałych analiz oraz najlepszych składników. Takie połączenie pomogło stworzyć produkt kompletny, który może pomóc osobom bardzo wymagającym stawiającym na innowacyjne rozwiązania.
Spalanie tłuszczu
Napar z liści ostrokrzewu paragwajskiego jest popularnym napojem o właściwościach odchudzających wywodzącym się rejonów Ameryki Południowej, a obecnie znanym także pod nazwą yerba mate. RedBurn znacznie przewyższa działanie takiego naparu, co zawdzięcza wykorzystaniu ekstraktu tej rośliny o wysokiej koncentracji matein, dzięki którym możliwa jest poprawa elastyczności metabolicznej mitochondriów. Fakt ten sprawia, że organizm zyskuje zdolność sprawniejszej rotacji pomiędzy wykorzystywanymi źródłami energii, czego częścią jest także wzrost spalania kwasów tłuszczowych, szczególnie w trakcie wykonywania aktywności fizycznej. Organizm zyskuje dostęp do niewykorzystanych dotychczas zapasów energii zgromadzonej w postaci tłuszczu, a my możemy się cieszyć lepszą sprawnością na treningu!
Redukcja adipocytów
Zawarty w RedBurn ekstrakt z gorzkiej pomarańczy bogaty w synefrynę posiada właściwości lipolityczne – co oznacza, że może wpływać na przemiany enzymatyczne wewnątrz komórek tłuszczowych. Synefryna to unikalny składnik zaliczany do grona alkaloidów, których cechą charakterystyczną jest zdolność do stymulacji wybranych systemów organizmu. W przypadku synefryny zdecydowanie najważniejszym miejscem działania są receptory typu beta-3 na komórkach tłuszczowych, których stymulacja powoduje aktywację enzymów odpowiedzialnych za rozpad zgromadzonych trójglicerydów i finalnie redukcję rozmiaru komórek tłuszczowych zwanych profesjonalnie adipocytami. Dzięki pomniejszeniu komórek tłuszczowych możliwe jest uzyskanie trwałego efektu odchudzającego.
3 główne składniki
Synefryna
Bioperine ®
Bacopa monnieri
Wszystkie składniki
Składnik 1 kaps. RWS (%)* 4 kaps. RWS (%)*
Chrom 1 kaps. 40 μg RWS (%)* 100 4 kaps. 160 μg RWS (%)* 400
Biotyna 1 kaps. 50 μg RWS (%)* 100 4 kaps. 200 μg RWS (%)* 400
Witamina B6 1 kaps. 1,4 mg RWS (%)* 100 4 kaps. 5,6 mg RWS (%)* 400
Cynk 1 kaps. 6 mg RWS (%)* 100 4 kaps. 24 mg RWS (%)* 400
L-tyrozyna 1 kaps. 50 mg RWS (%)* - 4 kaps. 200 mg RWS (%)* -
ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy 1 kaps. 83,34 mg RWS (%)* - 4 kaps. 333,36 mg RWS (%)* -
w tym synefryny 1 kaps. 5 mg RWS (%)* - 4 kaps. 20 mg RWS (%)* -
ekstrakt z owoców pieprzu kajeńskiego 1 kaps. 50 mg RWS (%)* - 4 kaps. 200 mg RWS (%)* -
w tym kapsaicyny 1 kaps. 5 mg RWS (%)* - 4 kaps. 20 mg RWS (%)* -
ekstrakt z ziela pokrzywy 1 kaps. 40 mg RWS (%)* - 4 kaps. 160 mg RWS (%)* -
ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego 1 kaps. 40 mg RWS (%)* - 4 kaps. 160 mg RWS (%)* -
ekstrakt z kory wierzby białej 1 kaps. 40 mg RWS (%)* - 4 kaps. 160 mg RWS (%)* -
ekstrakt z korzenia różeńca górskiego 1 kaps. 40 mg RWS (%)* - 4 kaps. 160 mg RWS (%)* -
ekstrakt z ziela bacopy drobnolistnej 1 kaps. 30 mg RWS (%)* - 4 kaps. 120 mg RWS (%)* -
ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego 1 kaps. 20 mg RWS (%)* - 4 kaps. 80 mg RWS (%)* -
Bioperine® - ekstrakt z owoców pieprzu czarnego 1 kaps. 3,51 mg RWS (%)* - 4 kaps. 14,04 mg RWS (%)* -
W tym piperyny 1 kaps. 3,33 mg RWS (%)* - 4 kaps. 13,32 mg RWS (%)* -
* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia, ** - nie dotyczy
Właściwości – opis

Witamina B6 pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny, a chrom w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Biotyna natomiast przyczynia się do prawidłowego utrzymania metabolizmu makroskładników odżywczych.

Sposób użycia

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia wynosi 4 kapsułki. Zażywać 2 razy dziennie po 2 kapsułki, popijając dużą ilością wody.

Składniki

L-tyrozyna, żelatyna, ekstrakt 10:1 z owoców gorzkiej pomarańczy standaryzowany na 6% synefryny (Citrus aurantium), ekstrakt 25:1 z owoców pieprzu kajeńskiego standaryzowany na 10% kapsaicyny (Capsicium annuum), ekstrakt 4:1 z ziela pokrzywy (Urtica dioica), ekstrakt 4:1 z liści ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis), ekstrakt 4:1 z kory wierzby białej, ekstrakt 4:1 z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea), ekstrakt 4:1 z ziela bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri), ekstrakt 4:1 z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), cynk (tlenek cynku), Bioperine® - ekstrakt 50:1 z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny (Piper nigrum), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza), barwnik (dwutlenek tytanu), chrom (pikolinian chromu), barwnik (azorubina: może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci), biotyna (d-biotyna).

Ostrzeżenia i przechowywanie

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie zaleca się stosowania u kobiet karmiących piersią, u osób z chorobami serca, nadciśnieniem lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu oraz u osób w podeszłym wieku. Nie stosować później niż 4 godziny przed snem.
Produkt przeznaczony wyłącznie dla osób zdrowych. W przypadku złego samopoczucia odstawić produkt i skontaktować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Napisz do nas